Taśmy ręczne

Taśmy samoprzylepne gór-pak

Kolor:  transparentny / brązowy / inny na życzenie
Materiał: polipropylen
Rodzaj kleju: solvent / hot-melt / kauczuk
Szerokość: 48 mm
Długość: 50 mb / 55 mb / 60 mb

Duża odporność na rozdarcie. Doskonała przyczepność.

Taśmy maszynowe

W naszej ofercie znajdują się taśmy klejące maszynowe, które są wykorzystywane do zaklejania kartonów, pudeł i innych opakowań zamykanych za pomocą maszynowych systemów pakujących.

Ten rodzaj taśm opakowaniowych jest wytrzymały i przyczepny.

Producent taśm korzysta w różnego rodzaju klejów, dzięki czemu klienci mogą wybrać produkt odpowiadający swoim potrzebom. Do wyboru mają Państwo taśmy klejące do pakowania na kauczuku naturalnym, przezroczyste taśmy akrylowe oraz samoprzylepne taśmy pakowe z nośnikiem polipropylenowym i klejem syntetycznym typu Hot Melt.

Taśmy ręczne i maszynowe z nadrukiem

Na życzenie Klienta wykonujemy taśmy samoprzylepne w różnych kolorach z nadrukiem, np. logo Klienta lub każdy inny według indywidualnego projektu.

Uchwyty do taśm

Urządzenia ręczne do aplikacji taśm i folii znalazły szerokie zastosowanie w sektorze opakowaniowym. Dzięki swojej ergonomii ; paletyzacja, owijanie, pakowanie wszelkich towarów i ładunków staje się czynnością prostszą i bardziej efektywną.
Z doświadczenia wiemy, że nowoczesne podajniki taśmy samoprzylepnej w znacznych stopniu zwiększają komfort i wydajność pracy, a czas potrzebny do wykonania analogicznych zadań wykonywanych za pomocą podajnika skraca się nawet o połowę.

Uchwyt do taśm samoprzylepnych Gór Pak

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.